• domy
  • byty
  • pozemky

 

infolinka

0911 174 991
0910 477 652

 

Vyhľadávanie

V ponuke je 19 nehnuteľností.
Novinky a aktuality

Novostavba rodinného domu v Trenčíne v Zlatovciach.

Cena:
dohodou
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Trenčín
Ulica: zlatovce
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 110 m2
Plocha pozemku: 254 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: J453
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám pokračovanie najúspešnejšieho rezidenčného projektu všetkých čias, Rezidencia vinohrady v Trenčíne. Moderné, ekologické bývanie v Zlatovciach uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.
 
Máme pre Vás novú generáciu domov, overené dispozície, mnohé vylepšenia, nové typy. Všetky sú v prevedení ako ultra nízkoenergetická budova v kategórii A1, dostali modernú architektúru a väčšie pozemky.
  
Začiatok výstavby je plánovaný na jar roku 2019, rodinné domy budú dokončené do 12 mesiacov od začiatku ich výstavby.

Popis bytu Moderne priestorovo riešený 4-izbový rodinný dom v sebe spája fantastický pomer ceny a podlahovej plochy. Veľkoryso riešený vnútorný priestor je pripravený poskytnúť svojmu majiteľovi všetky výhody bývania v mestskom rodinnom dome. Veľké presklené plochy v dennej časti na prízemí s juhozápadnou orientáciou sa otvárajú do záhrady tak, že sa táto stáva súčasťou obytného priestoru. Prízemie je možné vybudovať v troch alternatívach vnútorného usporiadania. V nočnej časti na poschodí sú tri priestranné spálne. Vďaka vysokokvalitným a moderným materiálom a charakteru nízko - energetického bývania sú predpokladané mesačné náklady na energie minimálne. Novostavby sú budované z klasických značkových materiálov a v porovnaní s konkurenciou vynikajú vysokým štandardom v základnej cene, pozostávajúcim zo zabudovaných pod omietkových modulov pre WC, nadštandardnou sanitou, značkovými obkladmi, dlažbami a špičkovými plávajúcimi podlahami belgického výrobcu.

 
Fakty o dome:  4 izby + KK + parkovacie miesto pre 2 automobily úžitková plocha domu 110 m2 obývacia izba + kuchyňa 26,04 m2 , všetko nasmerované do záhrady izby 15,57 m2 , 13,90 m2 , 12,19 m2 energetický certifikát trieda A1 – ultra nízkoenergetická budova vypočítané náklady na vykurovanie 0 € 

Pozemok 269 m2


Cena za holodom - info o cene prosím volajte na tel. 0911 174 991

 

Doplatok za dom na kľúč 8.900,- Eur s DPH.

Cena oplotenia 3500,- Eur (záleží od veľkosti pozemku)


Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Zahŕňa kompletný právny servis (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdávací protokol, právne poradenstvo) overovanie podpisov, úhrada kolkov vo výške 66,-Eur pre kúpne zmluvy, províziu realitnej kancelárie a osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.

Maklér:

makler
Maklér:Ján Chalúpka
Telefón:0910 477 652

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Mapa nehnutelnosti
Podobné nehnuteľnosti
Rozostavaný RD 6+1 s garážou v Melčiciach-Lieskovom s 1174 m2 pozemkom

Rozostavaný RD 6+1 s garážou v Melčiciach-Lieskovom s 1174 m2 pozemkom

Domy a vily, Rodinný dom Melčice-Lieskové, Melčice-Lieskové (okres Trenčín)