• domy
  • byty
  • pozemky

 

infolinka

0911 174 991
0910 477 652

 

Vyhľadávanie

V ponuke je 28 nehnuteľností.
Novinky a aktuality

Polyfunkčný objekt s dielňou v Melčiciach-Lieskovom a 700 m2 pozemkom

Cena:
102 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Melčice-Lieskové
Ulica: Melčice
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 360 m2
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: M 754
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rozostavaný polyfunkčný objekt s priľahlou dielňou centre obce Melčice-Lieskové a 700 m2 pozemkom.

Polyfunkčný objekt sa začal budovať pred 12-timi rokmi (rekonštrukcia a kvádrová prístavba k spodnej starej časti z nepálenej tehly + nadstavba podkrovnej časti so železobetónovým vencom a stropom, nové krovy, fólie, škridľa, okná, IS: rozvody elektriky, vody, kanalizácie...) a zostal v rozostavanom stave. Podlahová plocha tohto priestoru je: spodná časť cca 150 m2 a vrchná podkrovná časť je cca 140 m2.

Hneď vedľa tohto objektu sa na pozemku nachádza plne funkčná stolárska dielňa (pálená tehla s plechovou strešnou krytinou) elektrika v medi (cca 68 m2).

IS: voda, elektrika, plyn, kanalizačná prípojka.

Zvyšok tvorí uzavretý rovinatý dvor.

Vzhľadom na veľkosť uvedených nehnuteľností je tento objekt vhodný na podnikanie v kombinácii s rodinným bývaním, kde bude na oboje dostatok obytného aj pracovného priestoru.

Obec Melčice-Lieskové je spádová obec s kompletnou občianskou vybavenosťou (ZŠ do 9r, MŠ, športová hala, zdravotné stredisko, lekáreň, rôzne obchody, pohostinstvo, prímestský autobus, vlak, ihriská...), takže na podnikanie alebo rodinné bývanie je to ideálne miesto.

V prípade rýchleho jednania je dohoda na cene možná!!! Cena zahŕňa kompletný právny servis (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdávací protokol, právne poradenstvo) overovanie podpisov, úhrada kolkov vo výške 66,-Eur pre kúpne zmluvy, províziu realitnej kancelárie a osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Zahŕňa kompletný právny servis (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdávací protokol, právne poradenstvo) overovanie podpisov, úhrada kolkov vo výške 66,-Eur pre kúpne zmluvy, províziu realitnej kancelárie a osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.

Maklér:

makler
Maklér:Martina Chalúpková
Telefón:0911 174 991

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Mapa nehnutelnosti
Podobné nehnuteľnosti
Štýlová rodinná vila 6+1 v Trenčianskych Stankovciach s 1044 m2 pozemkom

Štýlová rodinná vila 6+1 v Trenčianskych Stankovciach s 1044 m2 pozemkom

Domy a vily, Rodinná vila Trenčianske Stankovce, Trenčianske Stankovce (okres Trenčín)