• domy
  • byty
  • pozemky

 

infolinka

0911 174 991
0910 477 652

 

Vyhľadávanie

V ponuke je 28 nehnuteľností.
Novinky a aktuality

Vidiecky domček v Melčiciach-Lieskovom s pekným 1158 m2 pozemkom

Cena:
65 500,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Melčice-Lieskové
Ulica: Melčice
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 75 m2
Plocha pozemku: 1158 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: M 804
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Iba u nás! Ponúkame na predaj vidiecky dom v tichej uličke časti centra obce Melčice-Lieskové s pekným pozemkom o rozlohe 1.158 m2.

Dom je z tehly a je v stave začatej generálnej rekonštrukcie (komplet nová strešná krytina s ochrannou fóliou, olatenie, spevnenie krovových častí, dažďové žľaby a zvody, Odizolovanie základov styrodurom, mopovou fóliou a drenážami, staré omietky obité na tehlu, z podláh odstránenie starej škváry, vytvorenie zastrešenej terasy, nový komín, drevené podhľady z tatranského profilu. V dome je zavedený hlavný rozvod elektriky s ističmi a plyn, na pozemku sa nachádza prípojka vody s vodovodnou šachtou, studňa, na hranici pozemku je kanalizačná prípojka. Obytná plocha domu je 59 m2 + podkrovná časť + 16 m2 terasa.

Za domom sú 2 malé murované stavby a stodola z nepálenej tehly. Za stodolou sa nachádza záhrada s ovocnými stromami . Pozemok je rovinatý, slnečný, poskytuje maximálne súkromie a pokoj.

Dom má vynikajúcu polohu: nachádza sa v bočnej tichej uličke na skok do centra obce a kompletnej občianskej vybavenosti ktorou táto obec disponuje (zdravotné stredisko, autobusová zastávka, OÚ, lekáreň, reštaurácia, rôzne obchody, ZŠ do 9r., MŠ, športová hala, ihrisko atď.). Treba vidieť osobne!

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Zahŕňa kompletný právny servis (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdávací protokol, právne poradenstvo) overovanie podpisov, úhrada kolkov vo výške 66,-Eur pre kúpne zmluvy, províziu realitnej kancelárie a osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.

Maklér:

makler
Maklér:Martina Chalúpková
Telefón:0911 174 991

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Mapa nehnutelnosti
Podobné nehnuteľnosti
Štýlová rodinná vila 6+1 v Trenčianskych Stankovciach s 1044 m2 pozemkom

Štýlová rodinná vila 6+1 v Trenčianskych Stankovciach s 1044 m2 pozemkom

Domy a vily, Rodinná vila Trenčianske Stankovce, Trenčianske Stankovce (okres Trenčín)