• domy
  • byty
  • pozemky

 

infolinka

0911 174 991
0910 477 652

 

Vyhľadávanie

V ponuke je 15 nehnuteľností.
Novinky a aktuality

Historický dom s barom v centre obce Melčice-Lieskové a 322 m2 pozemkom

Cena:
63 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Melčice-Lieskové
Ulica: Melčice
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 200 m2
ID inzerátu: M 751
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj zaujímavý objekt - historický dom s barom priamo v centre obce Melčice-Lieskové (13 km od Trenčína) a 322 m2 pozemkom.

Historická budova má cca 100 rokov, je z pálenej tehly, v priebehu rokov rekonštruovaná a udržiavaná. Posledná zásadná rekonštrukcia prebehla v r. 1993, kde bol objekt prebudovaný na bar s reštauráciou (výmena: elektriky do medi, dlažby, omietky, drevené prvky, vytrážové masívne dvere, nábytok, okná, kúrenie...). IS: voda, elektrika, plyn, kanalizačná prípojka.

Dispozícia: vstupná hala, bar s posedením, 2 spoločenské miestnosti, sociálne zariadenie, kuchyňa, sklad (cca 200 m2). Pred budovou a za budovou je miesto na vytvorenie peknej terasy. V celom objekte sú v miestnostiach krásne štýlové klenby, okná majú štýlové štukatérske zdobenie, čo dáva celému priestoru originalitu. Objekt je trocha vydymený ale nepoškodený, suchý a zdravý. Pozemok je malý ale je tu možnosť k nemu prikúpiť pozemok hneď za ním.

Je vhodný najmä na podnikanie, ale bol by z neho aj veľmi originálny rodinný dom. 

Obec Melčice-Lieskové je spádová obec s kompletnou občianskou vybavenosťou (ZŠ do 9r, MŠ, športová hala, zdravotné stredisko, lekáreň, rôzne obchody, pohostinstvo, prímestský autobus, vlak, ihriská...), takže na podnikanie alebo rodinné bývanie je to ideálne miesto.

Uvedená cena je konečná. Zahŕňa kompletný právny servis (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdávací protokol, právne poradenstvo) overovanie podpisov, úhrada kolkov vo výške 66,-Eur pre kúpne zmluvy, províziu realitnej kancelárie a osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.

Maklér:

makler
Maklér:Martina Chalúpková
Telefón:0911 174 991

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Mapa nehnutelnosti
Podobné nehnuteľnosti
Pozemok 4086 m2 na výstavbu rodinných domov v Trenčianskom Jastrabí

Pozemok 4086 m2 na výstavbu rodinných domov v Trenčianskom Jastrabí

Pozemky, pre rodinné domy Trenčianske Jastrabie, Trenčianske Jastrabie (okres Trenčín)