• domy
  • byty
  • pozemky

 

infolinka

0911 174 991
0910 477 652

 

Vyhľadávanie

V ponuke je 22 nehnuteľností.
Novinky a aktuality

Rozostavaný RD 5+1 s pozemkom 454 m2 v Melčiciach-Lieskovom

Cena:
65 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Melčice-Lieskové
Ulica: Melčice
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: vo výstavbe
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 228 m2
Plocha pozemku: 454 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
ID inzerátu: M 925
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Iba u nás! Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom 5+1 (hrubá stavba) s 454 m2 pozemkom v obci Melčice-Lieskové (15 km od Trenčína, 15 min. autom do TN).

Jedná sa o dvojpodlažný dom, je z pálenej tehly a kvádra, čiastočne podpivničený. Jeho budovanie začalo pred 12 rokmi, kde stará časť (z pálenej tehly) bola obitá na tehlu a prístavba a podkrovie bolo vybudované nanovo.  Má sedlovú, pekne členitú strechu (škridla), v podkrovnej časti s 3 lodžiami.

Dom je navrhovaný ako 5-izbová stavba s jednou kuchyňou, jedálňou, komorou 2 kúpeľňami, 2 WC s celkovou podlahovou plochou 228 m2 + pivnica cca 60 m2. Keďže nie všetky priečky v dome sú dobudované, je možná jeho variabilita, aj keď navrhované usporiadanie miestností je veľmi dobre a prakticky vymyslené. IS: všetky (Plyn, kanalizácia sú už dome. Voda, elektrika sú na hranici pozemku).

Pozemok je rovinatý a slnečný šírka 18,22 až 23 m, dĺžka 23,4 m (ak by bolo niekomu pozemku málo, je tu možnosť k nemu pozemok prikúpiť). Pozemok je momentálne neupravovaný, taktiež v dome sa nachádza veľa materiálu a vecí, ale skúsené oko hneď uvidí jeho potenciál. Celkovo sa jedná o výbornú nehnuteľnosť, kde o priestor nie je núdza a za veľmi rozumnú cenu. Určite odporúčame!!!

Obec Melčice-Lieskové je spádová obec s kompletnou občianskou vybavenosťou (ZŠ do 9r, MŠ, športová hala, zdravotné stredisko, lekáreň, rôzne obchody, pohostinstvo, prímestský autobus, vlak, ihriská...), takže pre rodinné bývanie je to ideálne miesto.

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Zahŕňa kompletný právny servis (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdávací protokol, právne poradenstvo) overovanie podpisov, úhrada kolkov vo výške 66,-Eur pre kúpne zmluvy, províziu realitnej kancelárie a osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.

Maklér:

makler
Maklér:Martina Chalúpková
Telefón:0911 174 991

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Mapa nehnutelnosti
Podobné nehnuteľnosti
Exkluzívne: Penzion Aqua s reštauráciou a terasou v Trenčianskych Tepliciach

Exkluzívne: Penzion Aqua s reštauráciou a terasou v Trenčianskych Tepliciach

Hotely a reštaurácie, hotel, penzion Šrobárova, Trenčianske Teplice (okres Trenčín)
Pozemok 4086 m2 na výstavbu rodinných domov v Trenčianskom Jastrabí

Pozemok 4086 m2 na výstavbu rodinných domov v Trenčianskom Jastrabí

Pozemky, pre rodinné domy Trenčianske Jastrabie, Trenčianske Jastrabie (okres Trenčín)